TERRA INCOGNITA - Súkromná základná škola Plavecký Štvrtok

Školský klub detí

Školský klub detí Súkromnej základnej školy v Plaveckom Štvrtku nie je samostatným výchovno-vzdelávacím zariadením, zriadeným v zmysle školského zákona. Jeho existencia je motivovaná predovšetkým snahou postarať sa o deti v čase, keď sú ich rodičia v práci. Zabezpečenie jeho činnosti nie je preto financované zo štátneho rozpočtu.

Školský klub detí zabezpečuje pre deti, ktoré navštevujú súkromnú základnú školu, činnosti zamerané na ich prípravu na vyučovanie. Jeho úlohou je rozmanitou činnosťou rozvíjať vedomosti, zručnosti a postoje detí získané vo výchovno-vzdelávacom procese v škole. Okrem toho školský klub detí organizuje aj činnosti zamerané na odpočinok a relax v čase mimo vyučovania. Ide o činnosti, ktoré sú pohybovo a fyzicky nenáročné.

Školský klub detí je v prevádzke celý rok počas dní školského vyučovania. Prevádzka školského klubu detí je v raňajších hodinách od 7,00 h. do začiatku vyučovania a v popoludňajších hodinách od skončenia vyučovania do 16,00 h.

 

SÚKROMNÁ ZÁKLADNÁ ŠKOLA

Plavecký Štvrtok 351
900 68 Plavecký Štvrtok

Tel.: 034 7782080
Mobil: 0910 407 552
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
web: www.skolyzahorie.sk

Školy Záhorie © 2018